Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Złap wiosnę z książką! Konkurs w Cieszynie

Facebook Twitter

Czy to nie jest dobry plan na majówkę? Ruszyć w teren z książką i aparatem fotograficznym? Biblioteka ogłasza konkurs na zdjęcia, a my w Radiu 90 podpowiadamy: spacer ulicami Cieszyna śladami pewnych kotów z książki "Kocia szajka". Akcja dzieje się nad Olzą.

Tęsknimy już za zdecydowanie wiosenną aurą i tą miłą chwilą, kiedy będziemy mogli usiąść na ławce czy leżaku z książką. Co może stanowić lepsze tło dla lektury niż świeża, soczysta zieleń i rozkwitająca przyroda?

– pytają bibliotekarze z Cieszyna i zapraszają do udziału w konkursie “Złap wiosnę z książką”.

Czekamy na zdjęcia, na których uwiecznicie swoje książkowe fascynacje w wiosennym otoczeniu.

Fotografie w wersji tradycyjnej (wielkość co najmniej 15×20) lub elektronicznej (co najmniej 2 MB) można przesyłać do biblioteki do 15 maja, na adres Biblioteka Miejska w Cieszynie, ul. Głęboka 15, 43-400 Cieszyn z dopiskiem „Konkurs fotograficzny” lub na adres e-mail czytelnia@biblioteka.cieszyn.pl.

Każde zdjęcie powinno być opatrzone tytułem oraz imieniem i nazwiskiem autora. Konkurs przeznaczony jest dla osób od 15 roku życia. Zdobywca pierwszej nagrody otrzyma 300 złotych, a najlepsze prace konkursowe będzie można oglądać w witrynie biblioteki.

Regulamin konkursu na stronie www.biblioteka.cieszyn.pl.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 maja 2021