Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Złodziej-recydywista wpadł po kolejnej kradzieży

Facebook Twitter

Więzienie nic go nie nauczyło, 21-latek znów zaczął kraść. Wczoraj, w środę 23 października został ujęty w jednym z żorskich sklepów, gdzie po nieudanej próbie kradzieży słodyczy usiłował uciec, demolując drzwi.

Jak się okazało kilka godzin wcześniej z popularnej drogerii „wyniósł” perfumy warte blisko 600 złotych. Złodziej trafił do policyjnej izby zatrzymań, a wkrótce usłyszy zarzuty. Za kradzieże grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj około 19.00 policjanci interweniowali na osiedlu Pawlikowskiego, gdzie w sklepie na gorącym uczynku został ujęty 21-letni złodziej. Jak ustalili mundurowi, został przyłapany, gdy z czekoladkami chciał opuścić sklep, nie płacąc za nie. 21-latek próbując wyrwać się z rąk świadków, zdemolował drzwi sklepu i wyrwał klamkę, jednak chwilę później został przekazany w ręce mundurowych.

Jak się okazało, nie była to jedyna kradzież mężczyzny tego dnia. Kilka godzin wcześniej odwiedził popularną drogerię i ukradł stamtąd drogie perfumy. Złodziej trafił do policyjnej izby zatrzymań, a wkrótce usłyszy zarzuty. Za kradzieże grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022