Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Złodziej z Czech odpowie nie tylko za włamanie do ciężarówki

Facebook Twitter

Policjanci z Cieszyna zatrzymali mężczyznę, który usiłował włamać się do samochodu ciężarowego. 29-latek, mimo że próbował uciekać, to został zatrzymany. Odpowie również za kradzież trzech rowerów wartych ponad 5000 zł, zniszczenie mienia na kwotę 5000 zł oraz posiadanie narkotyków. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wszystko działo się na ulicy Przykopa w Cieszynie. To stamtąd doszła informacja, że jakiś mężczyzna usiłuje włamać się do pojazdu. Na widok mundurowych złodziej rzucił się do ucieczki, chciał schować się w zaparkowanym w tym miejscu samochodzie, wtedy został zatrzymany. Sprawcą zdarzenia okazał się 29-latek z Czech. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli przy nim nie tylko łom, ale również blisko 3 gramy metamfetaminy. Ustalono również, że 29-latek jest odpowiedzialny za kradzieże rowerów na terenie miasta.

Czech usłyszał już zarzuty usiłowania włamania, zniszczenia mienia oraz kradzieży rowerów. Łączne straty, jakie ponieśli pokrzywdzeni, wynoszą ponad 10 tysięcy złotych. 29-latek za swoje czyny odpowie przed sądem. Przestępstwa, które popełnił, zagrożone są karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj