Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Złodzieje perfum poszukiwani przez policję w Czerwionce – Leszczynach [FOTO]

Facebook Twitter

Komisariat Policji w Czerwionce-Leszczynach prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży , do jakiego doszło 8 czerwca 2021 roku w Czerwionce-Leszczynach przy ul. Furgoła. Mężczyzna z jednej z drogerii ukradł perfumy o łącznej wartości ponad 1100 złotych.

Tragiczna doba na śląskich drogach

Mężczyzna w wieku około 40 lat, w dniu zdarzenia ubrany był w buty ciemnego koloru, spodnie długie typu jeans kolory niebieskiego, koszulkę krótkim rękawem ciemnego koloru z białym nadrukiem „Everlast”. Osoby, które rozpoznają mężczyznę z, materiału prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Czerwionce-Leszczynach pod numerem telefonu 478557710 i powoływanie się na numer sprawy RSD-390/21.

Poszukiwana jest również kobieta, która dokonała kradzieży perfum o łącznej wartości blisko 600 złotych. Śledczy chcą ustalić tożsamości widocznej na zdjęciu kobiety.

Kobieta w wieku około 30 lat, w dniu zdarzenia ubrana była w buty koloru ciemnego, krótki spodenki koloru czarnego i koszulkę koloru niebieskiego z nadrukiem z przodu. Na ramieniu posiadała torbę koloru czarnego z białym nadrukiem, a na lewym przedramieniu najprawdopodobniej posiadała tatuaż koloru czarnego.

Osoby, które rozpoznają kobietę, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Czerwionce-Leszczynach pod numerem telefonu 478557710 i powoływanie się na numer sprawy RSD-389/21.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024