Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Złodziejski duet zatrzymany w Rybniku. Ich łupem padły tabliczki czekolady

Facebook Twitter

Dzielnicowy wraz z Kierownikiem Posterunku Policji w Świerklanach zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież. Podczas legitymowania okazało się także, że 21-letni mieszkaniec Żor jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu przez sąd karę.

Fot. cokolatetnica \ pixabay.com

Do zdarzenia doszło wczoraj (5.11.) , około godziny 12.00 w Jankowicach. Kierownik Posterunku Policji w Świerklanach wraz z dzielnicowym sprawdzali właśnie czy osoby przebywające na kwarantannach i izolacjach są w miejscu zamieszkania, kiedy w rejonie ulicy Świerklańskiej zauważyli dwóch młodych mężczyzn. Na widok mundurowych wyrzucili oni w pobliskie krzaki karton i uciekli w stronę lasu. Policjanci natychmiast ruszyli za nimi w pościg i już po chwili na ulicy Kościelnej zatrzymali 20 i 21-latka.

Mieszkańcy Żor od razu przyznali się, że skradli czekolady w jednym z marketów. Stróże prawa odzyskali skradzione słodycze, które wróciły do dalszej sprzedaży. Ponadto policyjne bazy danych wykazały, że starszy, jak się okazało z braci, jest poszukiwany na podstawie 5 podstaw poszukiwawczych. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lipca 2021