Złoto i brąz na tych samych zawodach. Brawo Agata Warło!

Agata Warło z Wodzisławia Śląskiego reprezentująca NKS TRójwieś Beskidzka, z sukcesami wystąpiła na Mistrzostwach Polski w Jakuszycach. Pierwsze miejsce zajęła w zawodach juniorski, startując razem z seniorkami zajęła 3 miejsce na dystansie 15 km stylem dowolnym.

Razem z nią stratował również jej klubowy kolega Wojciech Fojcik. Zdobył brązowy medal na 30 km stylem dowolnym w Mistrzostwach Polski Juniorów a na Mistrzostwach Polski seniorów zajął 8 miejsce. Oboje zawodników trenuje Aleksandra Pustołka, nauczycielka Gimnazjum w Marklowicach.

Agata jest uczennicą II LO im. ks. prof. J. Tischnera w Wodzisławiu. Wojtek jest uczniem ZSZ w Wodzisławiu Śląskim.