Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Złoto za ćwierć miliona! Do zlicytowania w Cieszynie

Facebook Twitter

Kilogram złota będzie można zlicytować. Gdzie? W Urzędzie Skarbowym w Cieszynie. Izba Administracji Skarbowej ogłasza licytację precjozów, które zarekwirowano na przejściu granicznym. Ich wartość to blisko ćwierć miliona złotych!

Jak informuje nadkom. Grażyna Kmiecik, ekspert Służby Celno-Skarbowej z Izby Administracji Skarbowej w Katowicach, instytucja ta chce pozbyć się złotej biżuterii, która zalega w magazynach instytucji.

Grażyna Kmiecik: Łańcuszki, pierścionki z kamieniami, sygnety, bransoletki i kolczyki. Biżuteria została zatrzymana wiele lat temu na przejściu granicznym w Cieszynie Boguszowicach. Złotych wyrobów jubilerskich do odprawy celnej nie zgłosił obywatel Turcji. Obecnie złota biżuteria jest oferowana do sprzedaży.

Według opinii rzeczoznawcy obecnie wartość złotej biżuterii z Turcji wynosi ponad 230 tys. złotych. Wartość wywołania wynosi 75% wartości szacunkowej. Osoby zainteresowane nabyciem mogą składać oferty jeszcze dzisiaj (19.02.) drogą pocztową lub osobiście w siedzibie Urzędu Skarbowego w Cieszynie. Komisyjne otwarcie ofert nastąpi w dniu 25.02.2021 r. o godz. 12.00 w siedzibie Urzędu Skarbowego w Cieszynie przy ul. Kraszewskiego 4.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 marca 2021