Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zmarł Krzysztof Krawczyk, legenda polskiej muzyki rozrywkowej

Facebook Twitter

Nie żyje Krzysztof Krawczyk, legendarny polski piosenkarz, gitarzysta i kompozytor. O śmierci artysty poinformował w mediach społecznościowych jego wieloletni menedżer Andrzej Kosmala. We wtorek (6.04.) w Radiu 90 żegnamy Krzysztofa Krawczyka grając jego największe przeboje.

Fot. YouTube

23 marca Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Poinformował o tym swoich fanów w mediach społecznościowych.

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu. Milknę. Nie oczekujcie żadnych wiadomości ode mnie. I proszę nie nękajcie moich bliskich. Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie! Jak poczuję się lepiej zaraz się odezwę!

Będzie Was też informował w miarę potrzeby mój menedżer Andrzej Kosmala. Chciałbym jednak swoją walkę stoczyć w spokoju! Trzymajcie się! Niech Was Bóg i zdrowy rozsądek prowadzą!

-czytamy na oficjalnym koncie artysty w mediach społecznościowych. 3 kwietnia pojawił się wpis dający nadzieję:

Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi!

Jeszcze wczoraj mogliśmy przeczytać zaproszenie na recital Krzysztofa Krawczyka:

Dziś po godz. 17.00 Andrzej Kosmala, wieloletni menedżer artysty poinformował fanów o śmierci Krzysztofa Krawczyka:

Zmarł
KRZYSZTOF
KRAWCZYK
R.I.P.

Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Poniedziałek, 5 kwietnia 2021

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj