Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zmarł mężczyzna ranny w wypadku w Harbutowicach

Facebook Twitter

Do zdarzenia doszło w sobotę (13.12.) około 19.00 na ulicy Śląskiej. Ford prowadzony przez 57-latka zjechał z drogi i dachował. Poszkodowany trafił do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy mężczyzna dziś (15.12.) zmarł. Policja prowadząca dochodzenie w tej sprawie prosi o kontakt świadków wypadku.

Cieszyńscy kryminalni wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę 13 grudnia około 19.00 na ulicy Śląskiej w Harbutowicach. Kierujący  fordem fiesta, mieszkaniec Harbutowic, jechał od Skoczowa w kierunku centrum miejscowości. Z nieustalonych przyczyn na zakręcie zjechał z drogi i doprowadził do wywrócenia pojazdu na dach. Ranny 57-letni kierowca trafił do szpitala. Niestety dzisiaj przed południem policjanci otrzymali informację, że mężczyzna zmarł w szpitalu.

Policja zwraca się do osób, które mogą udzielić informacji na temat wypadku, a w szczególności do świadków naocznych na temat jego przebiegu. Świadkowie proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie (33) 8516200 lub bezpłatny nr alarmowy 997. W tej sprawie można kontaktować się bezpośrednio z prowadzącym postępowanie (33) 8516194.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj