Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zmiana godzin pracy Urzędu Miasta w Wodzisławiu

Facebook Twitter

Do godz. 16.00 w poniedziałki, wtorki i środy, do 17.00 w czwartki i do 13.00 w piątki. Urząd Miasta w Wodzisławiu zmienia godziny pracy. Zaczną obowiązywać od piątku (1.02.). Dodatkowo, znajdujący się w budynku 4b Urząd Stanu Cywilnego, będzie czynny także w soboty, w godzinach od 7:30 do 13:30. Zmiany w organizacji pracy w Wodzisławiu zapowiedział prezydent Mieczysław Kieca na starcie nowej kadencji.

Przypomnijmy, że wiele spraw administracyjnych załatwić można także drogą elektroniczną, z każdego miejsca, przez 24 godziny na dobę. W tym celu należy założyć konto na ePUAP (elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej), potwierdzić je profilem zaufanym – bezpłatnym podpisem elektronicznym służącym do uwierzytelniania obywateli w systemie e-administracji.

Platforma zapewnia szereg korzyści: nie trzeba odwiedzać Urzędu Miasta, stać w kolejce ani podawać wielokrotnie tych samych danych. Profil zaufany zastępuje w kontaktach z administracją podpis odręczny. Użytkownik loguje się na stronie internetowej www.epuap.gov.pl, dokonuje wyboru sprawy, jaką chce załatwić, wypełnia wniosek, podpisuje go profilem zaufanym, a następnie przesyła do UM.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj