Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Zmiana organizacji ruchu w Raciborzu. Chodzi o skrzyżowanie przy zamku

Facebook Twitter

Urzędnicy z magistratu zapowiadają początek utrudnień na skrzyżowaniu Armii Krajowej, Bosackiej i Zamkowej. Prace ruszą w środę (15.04.).

Wszystko w związku z przebudową drogi wojewódzkiej nr 935. Powstanie tam rondo. Pierwszy etap będzie polegać na zamknięciu dwóch pasów ul. Armii Krajowej w kierunku do centrum miasta i wprowadzeniu ruchu wahadłowego sterowanego sygnalizacją świetlną. Nie będzie można skręcać w ulicę Bosacką oraz Zamkową. Ulica Zamkowa na całej długości, od ul. Morawskiej będzie ulicą dwukierunkową.

Ulica Bosacka pozostanie zamknięta na odcinku od komendy policji do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej. Zamknięty będzie również wlot ul. Jana do Bosackiej.

Etap drugi tymczasowej organizacji ruchu zostanie wprowadzony po wykonaniu części tarczy ronda od strony ul. Zamkowej. Zamknięta zostanie jezdnia ul. Armii Krajowej w kierunku do Markowic a ruch odbywać się będzie w dwóch kierunkach po nowo wybudowanej części tarczy ronda. Nadal nie będzie możliwości skrętu w ul. Bosacką natomiast na ul. Zamkowej zostanie przywrócony dotychczasowy ruch jednokierunkowy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj