Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zmiany w komendach policji w regionie [FOTO]

Facebook Twitter

Zmiany w komendach policji w regionie. Dzisiaj (25.02.) w Katowicach odbyło się spotkanie w tej sprawie. Zmiany kadrowe dotyczą komend w Jastrzębiu Zdroju i Żorach.

fot.slaska.policja.gov.pl

Rozkazem personalnym Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach:

Powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu-Zdroju podinspektorowi Markowi Sobiegrajowi, dotychczasowemu naczelnikowi Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Żorach.

Powierzył pełnienie obowiązków na stanowisku Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu Zdroju nadkomisarzowi Tomaszowi Hynkowi, dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta tej jednostki.

Spotkanie było również okazją do pożegnania dwóch komendantów, odchodzących po 30 latach służby na zasłużoną emeryturę.

Z mundurem pożegnali się inspektor Piotr Sielecki – zajmujący ostatnio stanowisko Komendanta Miejskiego Policji w Jastrzębiu -Zdroju i młodszy inspektor Kamil Gabor – ostatnio I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piekarach Śląskich.

I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach inspektor Mariusz Krzystyniak pogratulował awansowanym policjantom, życząc im sukcesów na nowych stanowiskach służbowych. Nowym emerytom życzył natomiast zdrowia i zrealizowania dawno odkładanych na ten moment postanowień.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj