Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zmiany w parkowaniu w rybnickim Śródmieściu

Facebook Twitter

Zmiany będą obowiązywać tylko w jutro (21.07.). W związku z zaplanowaną w Bazylice Św. Antoniego mszą dla pielgrzymów, przez cały dzień wyłączone z użytku będą parkingi miejskie przy ul. Powstańców Śląskich, Tadeusza Kościuszki oraz na terenie kampusu przy ul. Rudzkiej.

Kierowcy posiadający abonament na te miejsca powinni skorzystać z innych parkingów. Zmieni się również organizacja ruchu na niektórych ulicach wokół Bazyliki.

Kierowcy posiadający abonamenty na parking przy ul. Powstańców mają parking zastępczy Zespołu Szkół Technicznych (ul. Kościuszki 5). Kierowcy posiadający abonamenty na parking miejski przy ul. Kościuszki mają do dyspozycji parking Zespołu Szkół  Mechaniczno-Elektrycznych (ul.  Kościuszki 23).

Pozostałym kierowcom mogą wybrać któryś z pozostałych parkingów miejskich – np. przy ul. Ks. Brudnioka, Gen. Hallera czy 3 Maja.

21 lipca, w godzinach pomiędzy 7.30 a 12, ze względów bezpieczeństwa nie będzie możliwości wjazdu do Rybnickiej Strefy Śródmiejskiej – zarówno od ul. Mikołowskiej, jak i ul. Wysokiej.

Tego dnia w godzinach 7.00–12.00 planuje się także zamknięcie ulicy Mikołowskiej od skrzyżowania z ulicą Na Górze w stronę skrzyżowania z ulicą Byłych Więźniów Politycznych (do wyjazdu z Przychodni). Pojazdy jadące od ulicy Na Górze będą musiały skręcić w ulicę E. Orzeszkowej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj