Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zmiany w wodzisławskim magistracie. Powstanie nowe stanowisko

Facebook Twitter

Referat Zarządzania Energią i nowe stanowisko: doradca prezydenta miasta do spraw oświaty. To zmiany organizacyjne w wodzisławskim magistracie, jakie zaplanowano od początku marca. Referat Zarządzania Energią zostanie wyodrębniony z Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej.

Ma się zajmować m.in. monitorowaniem zużycia energii i poboru w miejskich obiektach, by docelowo obniżyć koszty. W sprawach dotyczących oświaty w mieście doradzać będzie Eugeniusz Ogrodnik, wcześniej zastępca Mieczysława Kiecy.

Do jego zadań będzie należał m.in. rozwój Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego i współpraca z Biurem Strategii i Promocji w zakresie utworzenia inkubatora przedsiębiorczości lub parku technologicznego.

Od 1 marca Biuro Funduszy Europejskich zmieni się w Wydział Funduszy Zewnętrznych: zespół zostanie podzielony na dwa referaty. Jeden zajmie się projektami związanymi z inwestycjami w mieście, w drugim referacie opracowywane będą tzw. projekty miękkie, czyli np. dotacje na szkolenia i kursy.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj