Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zmienił się wystrój, zmieniło się menu. Restauracja Maryna przeszła metamorfozę [materiał partnera]

Facebook Twitter

Powstało nowe miejsce na kulinarnej mapie Rybnika. Restauracja Maryna przeszła metamorfozę i zaprasza wszystkich w swoje progi. Zmienił się wystrój, zmieniła się także karta dań. Nowi właściciele postawili także na zmianę klimatu, od dziś można tam śledzić najważniejsze wydarzenia sportowe, zjeść pizzę, hamburgera czy domowe ciasto. W planach są także wieczorki tematyczne z kuchnią z różnych państw Europy i świata. 

Chcemy, żeby było to miejsce dla każdego, kto lubi dobrze zjeść.

– podkreślają właściciele.

W środku restauracji zmienił się przede wszystkim wystrój. Jest dużo jaśniej i bardziej przestronnie. Ze ścian zniknęły wielkie, ciężkie obrazy. Kojarzone z galerią antyków stoły i krzesła zostały zmienione na nowe i bardziej uniwersalne. Jest bardziej restauracyjnie i bardziej współcześnie. Klimat miejscu teraz nadaje żywa zieleń, w każdym zakątku w doniczkach rosną różne rodzaje roślin i kwiatów. Ściany zostały przemalowane, teraz są w kolorach bardziej przytulnych, domowych. Doświetlone także zostało główne miejsce Maryny, czyli bar.

To ma być miejsce dla wszystkich ludzi, w każdym wieku- par, rodzin z dziećmi, przyjaciół.

W centralnym miejscu restauracji zawisł wielki telewizor. Właściciele chcą transmitować najważniejsze wydarzenia sportowe, żyć emocjami razem z kibicami, cieszyć się ze zwycięstw, celebrując niezapomniane chwile.

Zostawiliśmy piękny, stary fortepian. Będziemy zapraszać artystów, którzy będą chcieli umilać naszym gościom czas spędzony w Marynie, grając na tym wspaniałym instrumencie.

W restauracji powstał także kącik dla najmłodszych. Dzieci mogą wspólnie ze swoimi rówieśnikami bawić się, rysować, kreatywnie spędzać czas.

Nie przeszkadza nam to, żeby dzieci naszych klientów biegały między stolikami. Chcemy widzieć ich radość.

Nowa Maryna to także miejsce przyjazne zwierzętom. Dla milusińskich na zewnątrz są przygotowane miski z wodą i karmą. Za niedługo przy restauracji ma powstać miejsce parkingowe dla rowerów. Nowi właściciele chcą, aby każdym środkiem lokomocji klienci trafili do restauracji, czuli się dobrze i komfortowo.

Nowe menu: Kuchnia polska i śląska, ale też pizza i domowe hamburgery

Nowi właściciele stawiają na sprawdzone dania kuchni polskiej i śląskiej. Na talerzu jest ładnie, ale przede wszystkim syto. Do wyboru dostępne są także pizza i domowe hamburgery w przystępnych cenach. W karcie dań także osoby na diecie i wegetarianie znajdą coś dla siebie.

Ślązacy i Polacy lubią dobrze zjeść i my to wiemy.

– dowiadujemy się w nowej Marynie.

Każdego dnia tygodnia dostępny jest także „zestaw dnia”, czyli dwudaniowy obiad w promocyjnej cenie. Wszystko na miejscu, ale i z dowozem. W planach jest organizowanie wieczorków tematycznych z daniami pochodzącymi z różnych państw. Będą wieczorki czeskie, niemieckie, francuskie czy włoskie. Nowością w Marynie ma być także karta poszerzona o ciasta i słodkie wypieki robione na miejscu i tylko ze zdrowych, sprawdzonych produktów.

zapraszamy firmy do współpracy. Dowieziemy obiady, zorganizujemy catering. W restauracji chętnie zorganizujemy dla państwa imprezy okolicznościowe.

Lokal czynny jest od poniedziałku do niedzieli od 12.00 do 22.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj