Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

”Zmierzyliśmy się z zespołem najlepszym w tej lidzie”. GKS Jastrzębie remisuje ze „Słonikami”

Facebook Twitter

Remis piłkarzy GKS-u Jastrzębie z liderem pierwszej ligi. W minioną sobotę (24.04.) jastrzębianie podejmowali na własnym boisku Termalicę Bruk-Bet Nieciecza. Bramki w meczu nie padły i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

W zgodnej opinii obserwatorów był to sprawiedliwy wynik. Oba zespoły stwarzały w meczu sytuacje bramkowe, ale żadnej nie udało się zamienić na bramkę. Dla przedostatniego w tabeli GKS-u, remis z liderem to dobry wynik. Na pomeczowej konferencji trener jastrzębian stwierdził:

Łukasz Włodarek: Na pewno zmierzyliśmy się z zespołem najlepszym w tej lidzie, nie bez powodu Termalica jest liderem. Mieliśmy pomysł na to, żeby grać momentami wysoko, mieliśmy z tym problem. Nasz pressing był kilkukrotnie mijany i skorygowaliśmy to po wideo analizie w przerwie, w drugiej połowie takich sytuacji było mniej. Szanujemy ten remis, bo zagraliśmy z klasowym zespołem. Zespół zostawił dużo serca, zaangażowania, mieliśmy swoje momenty i sytuacje ale z pokorą szanujemy ten remis, regenerujemy się i myślimy o meczu z Tychami.

Wypowiedź trenera GKS-u źródło: www.gksjastrzebie.com.

Dzięki zdobytemu punktowi, jastrzębianie powiększyli przewagę nad ostatnim w tabeli zespołem z Bełchatowa. GKS jest na 17 pozycji, w środę (28.04.) będzie podejmował na własnym boisku GKS Tychy.

GKS Jastrzębie – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:0 (0:0)

GKS Jastrzębie: Mariusz Pawełek – Dominik Kulawiak, Kryspin Szcześniak, Aleksander Komor, Dawid Witkowski – Lukas Bielak – Farid Ali, Marek Mróz, Łukasz Zejdler (55. Jakub Apolinarski), Kamil Jadach (74. Jakub Niewiadomski) – Daniel Szczepan (74. Daniel Rumin).

Bruk-Bet Termalica Nieciecza: Łukasz Budziłek – Patryk Czarnowski (46. Kacper Śpiewak), Marcin Grabowski, Vlastymir Jovanović (46. Wiktor Biedrzycki), Roman Gergel (72. Martin Zeman), Samuel Stefanik, Adam Radwański, Mateusz Grzybek, Marcin Wasielewski (46. Paweł Żyra), Artem Putivtsev, Sebastian Bonecki.

Żółte kartki: Komor (GKS).

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 7 czerwca 2023