Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Znakowanie rowerów w Jastrzębiu-Zdroju. Dziś możesz zabezpieczyć jednoślada

Facebook Twitter

Znakowanie rowerów w Jastrzębiu-Zdroju. Doroczna akcja wraca w najbliższa sobotę (18.05.) podczas Festiwalu Żelaznego Szlaku Rowerowego.

Znakowanie rowerów w Jastrzębiu
jastrzebie.pl

Znakowanie rowerów w Jastrzębiu-Zdroju. To już dziś!

Straż Miejska organizuje ją między 10:00, a 14:00 w punkt odpoczynkowy przy ul. Ranoszka przy tzw. Zielonym moście. Właściciel pojazdu, powinien zabrać ze sobą dowód osobisty i dowód jego zakupu. Sam pojazd musi być czysty i suchy.

Pełnoletni właściciel, oprócz pojazdu, powinien zabrać ze sobą dowód osobisty i dowód jego zakupu (paragon, fakturę, umowę). W przypadku braku dokumentacji na miejscu sporządzone zostanie oświadczenie właściciela. Sam pojazd musi być czysty i suchy. Oznakowanie nie ingeruje w trwały sposób w budowę pojazdu ani nie jest widoczne dla osób postronnych, dlatego też nie wpływa na jego wygląd i nie uszkadza go. O zastosowanym oznakowaniu informuje naklejka umieszczana na ramie pojazdu, co skutecznie odstrasza potencjalnych złodziei. System ten jest najpopularniejszą metodą zabezpieczania rowerów u naszych południowych sąsiadów.

W przypadku opadów deszczu organizator zastrzega sobie możliwość odwołania akcji z uwagi na ograniczenia technologiczne przyjętej metody znakowania.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj