Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Znamy szczegóły śmiertelnego wypadku motocyklisty w Żorach

Facebook Twitter

Znamy więcej szczegółów na temat śmiertelnego wypadku w Żorach. Przypomnijmy wczoraj (08.05.), po godzinie 17.00 na ulicy Wodzisławskiej zginął motocyklista. Według wstępnych ustaleń policji z przyległej drogi, ulicy Staromiejskiej do ruchu włączał się fiat panda.

Jadący Wodzisławską motocyklista próbował ominąć pojazd, wtedy stracił panowania nad jednośladem i uderzył w znajdujące się przy drodze barierki ochronne. W wyniku odniesionych obrażeń 23-letni mężczyzna, mieszkaniec Żor zginął. Reanimować go próbowali strażacy którzy pierwsi byli na miejscu wypadku, lądował też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Motocyklisty nie udało się jednak uratować. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Jak ustalili, kierujący motocyklem Honda nie miał uprawnień do kierowana pojazdami, a jednoślad nie był dopuszczony do ruchu, podobnie jak samochód, którym kierował 23-latek. Kierowcy pandy, żorzaninowi zostało zatrzymane prawo jazdy, pobrano mu także krew do badań na zawartość środków odurzających. Wyjaśnianie okoliczności wypadku trwa.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 marca 2023