Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Znasz tego mężczyznę? Włamał się do domu, ukradł sprzęt i gotówkę

Facebook Twitter

Czy ktoś zna tych złodziei? Policjanci z Rybnika poszukują sprawcy kradzieży z włamaniem. Chodzi o włamanie do domu jednorodzinnego w Rybniku przy ulicy Sudeckiej i kradzieży sprzętu elektronicznego. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na publikowanych zdjęciach, proszone są o przekazanie policjantom informacji w tej sprawie.

Do zdarzenia doszło w nocy z 30 na 31 lipca br. w Rybniku przy ulicy Sudeckiej. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego, a następnie dokonał kradzieży sprzętu elektronicznego oraz gotówki. W mieszkaniu jest zainstalowany monitoring, który uchwycił zdarzenie. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 572 80.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj