Znikną śmieci. Szykuje się kolejne, wspólne sprzątanie w Pawłowicach
Wielkie sprzątanie w Pawłowicach. Gmina organizuje i zaprasza mieszkańców na specjalną akcję. Jako pierwsze w tym roku uprzątnięte zostaną tereny w Krzyżowicach i Warszowicach.

Szacowany czas czytania: 00:31
Gminne, społeczne sprzątanie w Pawłowicach
Urząd gminy zapewnia niezbędne akcesoria, początek akcji w najbliższą środę (26 marca 2025 r.) o godzinie 14:30 w Krzyżowicach przy budynku OSP (ul. Św. Floriana) i w Warszowicach na parkingu przy kościele (ul. Pszczyńska). To już druga edycja akcji, która realizowana jest w ramach kampanii #EkoPawłowice. W ubiegłym roku dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać ogromne ilości odpadów.
Czytaj także: