Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Znów problemy z odbiorem odpadów wielkogabarytowych w Rybniku. Firma EKO przeprasza

Facebook Twitter

Znów problemy z odbiorem odpadów wielkogabarytowych w Rybniku. Firma EKO przeprasza i zapewnia, że dziś (27.05.) wszystkie zostaną wywiezione spod rybnickich posesji. Kłopoty dotyczą dwóch dzielnic: Meksyk oraz Rybnik- Północ.

fot.pixabay.com

Jak mówi Stanisław Wengerski dyrektor zarządzający, ilość odpadów jest rekordowa, ale do godzin popołudniowych mają one zostać wywiezione:

Stanisław Wengerski: Niestety wczoraj (26.05.) okazało się, że kiedy załogi wyjechały w teren ilość odpadów wystawionych przed posesje przerosła nasze oczekiwania. Od godzin porannych, od godziny 6.00 w terenie pracował trzy załogi no i w ciągu dnia okazało się, że po dwóch kursach mamy zwiezionych już 57 ton odpadów, a kilka ulic zostało niezrobionych, w związku z tym dzisiaj (27.05.) zostały zadysponowane kolejne siły do tego, żeby właśnie ten rejon kończyć. Przepraszamy tych wszystkich, którzy te odpady dzisiaj rano jeszcze te odpady zastali na swoich posesjach. Na chwilę obecną robimy wszystko, żeby do godzin popołudniowych one zniknęły.

Przedsiębiorstwo apeluje do klientów o kontakt telefoniczny, jeżeli ktoś wystawia większą ilość gabarytów, tak by wysłać na miejsce odpowiedni samochód i nie zaskakiwać pracowników. Tylko w tym miesiącu z terenu Rybnika odebrano już 758 ton odpadów wielkogabarytowych. W ubiegłym roku średnio w miesiącu było to 267 ton.

Czytaj także:

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj