Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żołto- niebieski wyrzut kolorów na finał Wodzisławskiego Festiwalu Kuglarzy. Mamy to na filmie [WIDEO]

Facebook Twitter

Jerzy Kozłowski nowym Wodzisławskim Sztukmistrzem. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich żonglerów. Specjalizuje się w solowych pokazach fireshow z wykorzystaniem różnego rodzaju kijów oraz unikatowych rekwizytów żonglerskich. 

Wodzisławski Festiwal Kuglarzy, mat. prasowe

Ostatni weekend (1-3.07.) to właśnie kuglarskie sztuczki w Rodzinnym Parku Rozrywki Trzy Wzgórza. Wodzisławski Festiwal Kuglarzy to również pokazy fire show, akrobacji powietrznych, zabaw z klaunem i debata o sztuce ulicznej. Na finał w niedzielę (3.07.) festiwal kolorów i specjalny żółto-niebieski wyrzut proszków holi, czyli w kolorach Radia 90.

Zobacz to na filmie:

Wodzisławski Sztukmistrz:

Jerzy „Solo” Kozłowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych artystów polskiej sceny fireshow. Występami zajmuje się od 2009r. Specjalizuje się w solowych w widowiskowych pokazach z wykorzystaniem prawdziwego ognia i pirotechniki. Niespotykane umiejętności posługiwania się płonącymi rekwizytami łączy z różnorodnymi formami nowoczesnej żonglerki oraz niespotykanymi efektami. Posiada ogromne doświadczenie sceniczne nabyte podczas występów na terenie całego kraju oraz między innymi w Czechach, Niemczech i Włoszech. Doceniony został między innymi w popularnym programie telewizyjnym „Mam Talent”, w którym w II edycji zakwalifikował się do półfinału. Jest również bardzo często nagradzanym artystą w różnych konkursach branżowych.

Pokaz fireshow w wykonaniu Jerzego to intensywne i widowiskowe Show. Skomplikowane i efektowne choreografie z wykorzystaniem bardzo różnorodnych płonących rekwizytów na długo zapadają w pamięć. Całość dodatkowo wzbogaca efektowna oprawa pirotechniczna. Odpowiednio dobrana muzyka i niespotykane stroje stwarzają magiczny świat, w który widz zagłębia się jak zaczarowany.

Wyróżnienia:

Paweł Janus,
„ŚWIAT WEDŁUG GAPY”
Nazywam się Paweł Janus, ale znany jestem również jako Wujek Gapcio. Od 2013 zajmuję się iluzją, żonglerką, a także tańcem z ogniem. Co najważniejsze podczas realizacji kieruję się zasadą 3N:
Najważniejsza jest dobra zabawa, brak rutyny i oryginalność.
Najważniejsze jest bezpieczeństwo.
Najważniejszy jest kontakt z publicznością

Julia Dynak
„Julia Dynak ma 13 lat, jest uczennicą Niepublicznej Szkoły Baletowej Ramada w Opolu, od 2018 roku zaczęła się jej przygoda z aerial hoop i od tego czasu pod okiem Pani Iwony Drzymała realizuje swoją pasję, udało się jej stanąć na podium na zawodach aerial zarówno na arenie krajowej jak i zagranicznej zdobywając niejednokrotnie tytuły na Mistrzostwach Świata . Julia miała przyjemność tańczyć na scenie Expo 2020 w Dubaju , Balcelonie, Atenach, Bolonii czy w Florencji. Julia miała także przyjemność zatańczyć w produkcji telewizyjnej „Dotka Zebra w kropki”, na festiwalach buskerskch i sztuki cyrkowej w Oleśnicy, Wrocławiu i Wodzisławiu Śląskim, czy na Gali Pasjonatów Tańca w Powietrzu w Lublinie. Od ponad roku czasu zaczęła też ćwiczyć aerial straps pod okiem Macieja Labutina artysty z Cirque du Soleil, pasją Julii jest taniec w powietrzu jak i na ziemi, nie są mi obce style taneczne takie jak jazz, modern , czy balet. ”

Łukasz Fraś (pokaz kontorsjonistyki)
Pokaz prezentujący umiejętności jedynego tego typu artysty w Polsce. Figury, które pokazuje, wykonuje jako jeden z nielicznych osób na świecie. Jego styl to wieloletnie doświadczenie oraz eksperymenty.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj