Żółw przy drodze do Bełku. Kto go wyrzucił?
"Ktoś wyrzucił żółwia przy drodze… zdążyliśmy w ostatniej chwili"- napisał do nas Kamil, przysyłając wiadomość na formularz kontaktu DAJ ZNAĆ na www.radio90.pl.

Szacowany czas czytania: 00:37
Żółw przy drodze do Bełku
Dzisiaj wydarzyło się coś, czego kompletnie się nie spodziewaliśmy. Przy drodze do Bełku przy Tenneco znaleźliśmy żółwia. Wszystko wskazuje na to, że ktoś go po prostu wyrzucił z auta. Mało brakowało, a wszedłby prosto pod samochód…
Jak pisze Kamil, na razie żółw został z jego rodziną, w przyszłym tygodniu trafi do znajomego, który ma już żółwia i wie jak się nim zajmować.
Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!