Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żorscy policjanci szukają osoby zaatakowanej przez nożownika

Facebook Twitter

Żorscy policjanci szukają osoby zaatakowanej przez nożownika na osiedlu Pawlikowskiego. To miało miejsce 11 września, w sobotę, przed 21.00. Wówczas dyżurny otrzymał zgłoszenie o niebezpiecznym mężczyźnie, który uzbrojony w nóż biega po osiedlu.

Fot. pixabay.com

Patrol, który pojawił się na miejscu namierzył agresora w rejonie jednego z lokali: niekompletnie ubranego, poranionego, który w dłoni trzymał niebezpieczne narzędzie. Po kilkukrotnym wezwaniu do porzucenia noża policjanci zatrzymali go i założyli kajdanki.

Śledczy przejrzeli zapis z monitoringu, na którym widać jak 23-latek atakuje przypadkową osobę, zamachnął się nożem na innego mężczyznę, którego usiłował dźgnąć w brzuch, jednak ten zdołał uniknąć ciosu. Sam sprawca podczas przesłuchania potwierdził, że dokładnie tak było.

Policjanci proszą poszkodowanego o kontakt. Do tej bowiem pory nie udało się im ustalić jego tożsamości. Zgromadzony materiał dowodowy jest na tyle wystarczający, by 23-latek usłyszał zarzuty. Z policjantami można kontaktować się pod numerami telefonów: 47 85 533 37, 47 85 532 00, 47 85 532 82, 112 lub adresem e-mail: kryminalny@zory.ka.policja.gov.pl

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj