Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żorska policja prowadzi dochodzenie w sprawie fałszywego policjanta

Facebook Twitter

Padłeś ofiarą "fałszywego policjanta" w Żorach? Jest apel śledczych w tej sprawie do wszystkich osób, które natrafiły na taką próbę kontroli drogowej. O zatrzymaniu mężczyzny informowaliśmy w ubiegłym tygodniu. Z posiadanych przez śledczych informacji wynika, że 34-latek podejmował wiele inne próby kontroli kierowców.

W ubiegłym tygodniu, w czwartek (09.07.) policjanci zatrzymali mieszkańca Żor, który podszywał się pod policjanta. O jego „wyczynach” na drodze zawiadomił mężczyzna poddany przez 34-latka fikcyjnej kontroli. Fałszywy policjant poruszał się prywatnym samochodem marki Kia Ceed, a do zatrzymania kierowcy użył tarczy do kierowania ruchem drogowym i niebieskiego sygnalizatora świetlnego.

Policjanci z komendy w Żorach ustalili, że 34-letni żorzanin mógł podobnych prób i fikcyjnych kontroli podjąć zdecydowanie więcej, dlatego też zwracają się z apelem o kontakt do wszystkich osób, którym na drodze stanął fałszywy policjant.

Informacje na temat podobnych zdarzeń przyjmowane będą pod numerami telefonów: 47 855 3337, 47 855 3281, 47 855 3200 lub pod adresem e-mail: [email protected].

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj