Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żory: Areszt dla 30-latka za znęcanie się nad partnerką

Facebook Twitter

Jest decyzja sądu w sprawie tymczasowego aresztu dla 30-latka z Żor. Mężczyzna znęcał się nad swoją partnerką. Od grudnia obowiązywał go zakaz kontaktowania się i zbliżania się do niej, a także nakaz opuszczenia mieszkania.

fot. pixabay.com

Sprawca przemocy nie tylko nie zastosował się do poleceń, ale i po raz kolejny dotkliwie pobił kobietę. Jak wynika z zebranego materiału dowodowego, mężczyzna znęcał się nad partnerką od kwietnia ubiegłego roku. W grudniu, po tym, jak groził jej nożem, nakazano mu opuścić mieszkanie i objęto zakazem zbliżania się oraz kontaktowania z pokrzywdzoną kobietą. 30-latek jednak nie zastosował się do tego a jego agresja w stosunku do partnerki przybrała na sile. Po raz ostatni policjanci interweniowali w mieszkaniu pokrzywdzonej kobiety w środę (17.03.) po południu. Tego dnia mężczyzna wszczął kolejną awanturę, podczas której dotkliwie pobił kobietę. 30-latek wyzywał, szarpał ją za włosy, dusił, kopał i bił tak mocno, że doznała licznych obrażeń.

Kiedy do mieszkania przyjechali mundurowi, mężczyzna wyganiał ich, był agresywny i wulgarny. Choć jego stan wskazywał na to, że jest pod silnym wpływem alkoholu, odmówił badania na alkomacie tuż po zatrzymaniu przez mundurowych. 30-latek trafił do policyjnej celi, a wczoraj (19.03.) został tymczasowo aresztowany. Do zakończenia postępowania będzie przebywał za kratami.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2021