Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żory: Bezpłatne porady prawne od lipca znów stacjonarnie

Facebook Twitter

Bezpłatne porady prawne ponownie w formie stacjonarnej, to propozycja dla mieszkańców Żor. Punkty, w których udzielane są darmowe porady adwokatów oraz radców prawnych znajduje się w budynku przy ul. Wodzisławskiej - obok Urzędu Skarbowego i policji.

Fot. pixabay.com

Od 1 lipca przywrócone zostają porady prawne w formie stacjonarnej – na miejscu w punkcie. Porady udzielane będą przez radców prawnych i adwokatów w godzinach 8.00 – 12.00 oraz 13.00 – 17.00 od poniedziałku do piątku. Zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa beneficjentom, zabezpieczono środki ochrony osobistej tj. płyny do dezynfekcji rąk, maseczki ochronne, osłonę przeciwwirusową z plexi oraz lampę UV-C do przepływowej dezynfekcji i sterylizacji powietrza w pomieszczeniu w obecności ludzi.

Dalej jest też możliwość korzystania z nieodpłatnych porad prawnych w trybie zdalnym – są one świadczone telefonicznie, na dotychczasowych zasadach.W celu skorzystania z porady należy dokonać wcześniejszej rejestracji telefonicznej na bezpośredni numer tel. 32 43 48 302 w godzinach pracy Urzędu Miasta Żory (pon. 7.30 – 17.00; wt. – czw. 7.30 – 15.30; pt. 7.30 – 14.00).

Czytaj także:

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj