Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Żory: Jeden ukradł rower, inni- myjkę ciśnieniową. Szuka ich policja

Facebook Twitter

Jeden ukradł rower, inni- myjkę ciśnieniową. Policja w Żorach publikuje zdjęcia osób, które są podejrzane o kradzieże w mieście.

Pierwsza sprawa to kradzież roweru w centrum Żor. Złodziej wykorzystał nieuwagę osób i odjechał na jednośladzie z ulicy Szeptyckiego. Poszukiwany mężczyzna w chwili popełnienia czynu ubrany był w sportową kurtkę z kapturem w kolorze miodowym, z niebieskimi wstawkami przy suwaku oraz stójce. Miał na sobie ciemne, sportowe spodnie z szarymi wstawkami u boku i szarymi nogawkami (od kolan w dół). Ubrany był też w sportowe buty w kolorze białym lub szarym. Jest to mężczyzna wzrostu ok. 180 cm, szczupłej budowy ciała, z widocznym lekkim, ciemnym zarostem.

Wszelkie informacje, także anonimowe, przyjmowane są pod numerami telefonów: 47 855 3337, 47 855 3281 lub 47 855 3200. Kontaktować się można również poprzez adres e-mail: kryminalny@zory.ka.policja.gov.pl.

Śledczy z Żor zwracają się też z prośbą o kontakt do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny i kobiety podejrzewanych o kradzież myjki ciśnieniowej. Do przestępstwa doszło 19 kwietnia br. na ulicy Centralnej. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek kobiety i mężczyzny podejrzewanych o kradzież myjki ciśnieniowej wraz z osprzętem o łącznej wartości 650 zł.

  • Mężczyzna w wieku ok. 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, ok. 180-185 cm wzrostu. Ubrany był w czerwoną lub pomarańczową kurtkę sportową, jeansowe spodnie oraz bluzę w szarym kolorze. Na głowie miał założoną niebieską czapkę z daszkiem, a na twarzy białą maseczkę.
  • Kobieta w wieku ok. 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, ok. 155-160 cm wzrosty, długie włosy w kolorze blond, z rozjaśnianymi końcówkami, spięte w kucyk lub kok. Ubrana była w ciemną kurtkę, szare spodnie oraz bordowe buty. Miała założoną szarą maseczkę oraz okulary przeciwsłoneczne. Na lewym ramieniu miała również przewieszoną czarną torebkę.

Wszelkie informacje policja przyjmuje pod numerami telefonów: 47 855 3337, 47 855 3281 lub 47 855 3200. Kontaktować się można również poprzez adres e-mail: kryminalny@zory.ka.policja.gov.pl. Mundurowi gwarantują anonimowość.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj