Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żory: Kolizje i wypadki

Facebook Twitter

Trzy wypadki miały miejsce wczoraj (04.08.) w Żorach. Najpierw po 10 na Alei Zjednoczonej Europy samochód potrącił przechodzącą przez jezdnię kobietę. 52-latka doznała ogólnych potłuczeń, została opatrzona, nie było potrzeby jej hospitalizacji.

4 godziny później na Alei Jana Pawła II zderzyły się 4 samochody. Jedno z aut zatrzymało się, dwa kolejne za nim również, ale kierowca czwartego pojazdu nie zdążył. Samochodami podróżowało łącznie 9 osób w tym kobieta w ciąży i roczne dziecko, na szczęście nic im się nie stało. Poszkodowany w wypadku został jego sprawca, kierowca skody octavii, który trafił do szpitala.

Tuż przed 15.00 miało miejsce ostatnie zdarzenie. Na ulicy Stodolnej w tył motocykla, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, uderzyła nadjeżdżająca osobówka. Kierujący jednośladem mężczyzna upadł tak nieszczęśliwie, że jego ręka spadła na łańcuch pracującego motocykla. Stracił opuszek jednego z palców. Mężczyzna został opatrzony przez ratowników. Okoliczności wszystkich wypadków wyjaśnia policja.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024