Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żory: poszedł po śniadanie trafił na złodzieja

Facebook Twitter

Szedł po śniadanie, a złapał złodzieja. Żorski policjant, korzystając z czasu wolnego, wyszedł do sklepu po posiłek i tam zauważył podejrzanie zachowującego się mężczyznę. Kiedy złodziej opuścił sklep, nie płacąc za towar, policjant zainterweniował.

Wczoraj po godzinie 12.00 w mieszczącym się nieopodal komendy sklepie policjant pionu dochodzeniowo-śledczego zauważył mężczyznę, który podejrzanie się zachowywał. Mający przerwę w służbie stróż prawa postanowił pójść za nim i go obserwował. Zauważył, że mężczyzna stanął przy dziale monopolowym i zaczął wkładać pod kurtkę i do kieszeni alkohol. Złodziej przeszedł przez linię kas, wyszedł na zewnątrz nie płacąc za towar. Policjant wybiegł ze sklepu i ujął złodzieja, a następnie przekazał przybyłym na miejsce kolegom z patrolu interwencyjnego.

Policjant nie pierwszy już raz udowodnił, że nawet w czasie wolnym od służby pozostaje wierny słowom złożonej przed laty roty ślubowania. W styczniu ubiegłego roku, wracając po służbie do domu, ujawnił nastolatka z narkotykami i mu je odebrał. Sprawa znalazła swój finał w sądzie, a młody człowiek z pewnością na długie lata zachowa w pamięci wydarzenia tego dnia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj