Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żory szukają wolontariuszy do pomocy przy Tour de Pologne!

Facebook Twitter

Kolarze przejadą przez miasto, więc potrzebne są osoby do pomocy przy tym wydarzeniu. Już po raz 75. czołowi zawodnicy z całego świata będą walczyli o zwycięstwo w najważniejszej kolarskiej imprezie w naszym kraju.

Fot. zory.pl

Na trasie wyścigu ponownie znalazł się nasz region. Peleton wjedzie w poniedziałek 6 sierpnia, od strony Szczejkowic, potem będzie poruszać się ulicami: Rybnicką, Męczenników Oświęcimskich, al. Wojska Polskiego, al. Niepodległości i al. Jana Pawła II w kierunku Jastrzębia-Zdroju.

Wszyscy, którzy chcieliby włączyć się z organizację tej niezwykłej imprezy mogą zostać wolontariuszami i zdobyć ciekawe doświadczenia. Ich praca będzie polegała na pomocy w zatrzymaniu ruchu na mniejszych skrzyżowaniach oraz przy wlotach ulic. Wszystkie osoby pełnoletnie zainteresowanie wolontariatem mogą kontaktować się z Wydziałem Infrastruktury Miejskiej i Inwestycji pod numerem 608 018 676. Każdy z wolontariuszy zostanie ubezpieczony oraz otrzyma pamiątkową koszulkę Tour de Pologne.

Spotkanie dla osób zainteresowanych wolontariatem odbędzie się w poniedziałek (9.07.) o godz. 16:00 w siedzibie Urzędu Miasta Żory przy al. Wojska Polskiego 25, pokój nr 3 na parterze. Zapraszamy do współpracy!

Zobaczcie trasę wyścigu:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2021