Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żory: Wpadł, bo przeszedł na czerwonym świetle

Facebook Twitter

Wpadł, bo przeszedł na czerwonym. Teraz poszukiwany żorzanin oprócz kary za popełnione wykroczenie, najbliższe 4 miesiące spędzi w więzieniu. Wczoraj (30.08.) około 19.30 na Alei Jana Pawła II w Żorach, patrol zauważył mężczyznę, który wszedł na oznakowane przejście, podczas gdy sygnalizator świetlny zabraniał przechodzenia. Kiedy mundurowi wylegitymowali sprawcę wykroczenia, okazało się, że 25-latek jest poszukiwany […]

Fot. zory.policja.gov.pl

Wpadł, bo przeszedł na czerwonym. Teraz poszukiwany żorzanin oprócz kary za popełnione wykroczenie, najbliższe 4 miesiące spędzi w więzieniu.

Wczoraj (30.08.) około 19.30 na Alei Jana Pawła II w Żorach, patrol zauważył mężczyznę, który wszedł na oznakowane przejście, podczas gdy sygnalizator świetlny zabraniał przechodzenia.

Kiedy mundurowi wylegitymowali sprawcę wykroczenia, okazało się, że 25-latek jest poszukiwany przez sąd do odbycia zasądzonej kary 120 dni pozbawienia wolności. W związku z popełnionym wykroczeniem, wobec mężczyzny policjanci skierowali wniosek do sądu.

Policja przypomina, że za niestosowanie się do sygnalizacji świetlnej przez pieszego grozi kara 200 złotych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 lutego 2023