Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Żory: Zmiany w komunikacji miejskiej na linii 307

Facebook Twitter

Zmiany na linii 307. Wszystko przez bardzo małe zainteresowanie tą trasą. W obrębie strefy ekonomicznej Żory – Warszowice tymczasowo została skrócona trasa dwóch kursów w dni robocze nauki szkolnej oraz w dni robocze wolne od nauki.

Fot. zory.pl

Pasażerowie zamiennie mogą korzystać z przystanków położonych nieopodal strefy. Jest możliwość, że jeśli pojawi się taka potrzeba, to kursy do strefy zostaną wznowione.

Zmiany dotyczą kursu o godz. 5.15 z przystanku KWK Pniówek oraz kursu o 6.25 z Centrum Przesiadkowego w Żorach. W tym czasie z obsługi linii 307 wyłączone będą przystanki Pukowca-Strażacka, Warszowice Granica, Strażacka-Strefa i Warszowice Szczurowiec Gajowa.

W ww. kursach pasażerowie zamiennie mogą korzystać z przystanków Kościuszki Pukowca oraz Warszowice Szczurowiec, położonych nieopodal strefy. W przypadku pojawienia się wniosków pasażerów w sprawie przywrócenia poprzedniej trasy linii 307 w podanych kursach, połączenie linii 307 do strefy Żory zostanie wznowione.

Ponadto na wniosek pasażera, dnia 28 czerwca 2021 r. zmieniony został kurs linii 307 w dni robocze nauki szkolnej oraz w dni robocze wolne od nauki z przystanku KWK Pniówek z godziny 21.05 na godzinę 21.15.

Czytaj także:

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj