Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zostań DJ-em w ferie! Buduj karmniki, projektuj domy i naucz się tańczyć!

Facebook Twitter

Jak dobrze miksować bity, żeby innych poderwać do tańca? W czasie ferii zimowych będą mogły się tego nauczyć dzieci w Nędzy. Gminne Centrum Kultury już zbiera zapisy na zimowe warsztaty.

Sztuki DJ-skiej będą się uczyć pod okiem profesjonalisty przez trzy dni, ale to nie jedyne zajęcia jakie są w ofercie.

W czasie zimy zadbamy także o zwierzęta. Przez dwa dni będziemy budować karmniki, a następnie przejdziemy się na spacer po gminie i będziemy je zawieszać. Dla nieco starszych dzieci odbędą się warsztaty szycia zabawek oraz warsztaty fotograficzne. Dla dzieci w różnym wieku przygotowaliśmy także dwudniowe warsztaty taneczne. Ruszy także uniwersytet małolata. W czasie zimowej edycji będziemy uczyć się chemii oraz konstruować domy na zajęciach z architektury.

– zapowiada Joanna Dwornik, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Nędzy. Dla starszych dzieci zaplanowano warsztaty kulinarne. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Gdzie się zgłosić? Ferie zimowe w województwie śląskim rozpoczną się 2 lutego.

Zapisy w siedzibie Gminnego Centrum Kultury w Nędzy przy ul. Strażackiej 2, a także telefonicznie pod nr tel.: 506 141 501. Tam też dostępne są wszelkie szczegóły.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 marca 2024