Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Zostań statystą w serialu „Diagnoza”

Facebook Twitter

To na razie propozycja dla chętnych do statystowania, ale kto wie być może to szansa na karierę aktorską. Producenci serialu medycznego „Diagnoza”, do którego zdjęcia realizowane będą w czerwcu w Rybniku, poszukują statystów. Udział w castingu jest bezpłatny i mogą wziąć w nim udział osoby powyżej 16 roku życia. Filmowcy poszukują osób z naszego regionu.

fot. facebook.com/Maja-Ostaszewska

Co powinno zawierać zgłoszenie i gdzie je wysłać? Filmowcy poszukują osób z następujących miast: Rybnika, Raciborza, Wodzisławia Śląskiego, Orzesza, Żor, Knurowa i okolic. Planowane wynagrodzenie w wysokości ok. 90 zł.

Zgłoszenia zawierające:

  • imię i nazwisko,
  • datę urodzenia,
  • numer telefonu,
  • wymiary (wzrost, waga)
  • aktualne zdjęcia

przesyłać można na adres: katowice@studioabm.com.pl z dopiskiem: Rybnik.

Serial, którego akcja będzie się toczyć w Rybniku, ma prawdziwą gwiazdorską obsadę. Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Adam Woronowicz, Magdalena Popławska, Michał Czernecki, Beata Ścibakówna, Sonia Bohosiewicz, Anna Smołowik i Antoni Królikowski to tylko niektórzy z aktorów, którzy wystąpią w serialu „Diagnoza”. W Rybniku sceny będą kręcone głównie na kampusie, który wcieli się w rolę szpitala, ale także na rynku, placu Jana Pawła II przed bazyliką. Widzowie zobaczą także Rybnik z lotu ptaka. Producentką serialu została Dorota Kośmicka-Gacke, a za kostiumy odpowiada Dorota Williams. Reżyserami serialu są: Xawery Żuławski i Łukasz Palkowski. Emisja serialu odbędzie się jesienią 2017 roku w najlepszym czasie antenowym czyli tzw. prime time.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj