Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Zostań w domu i …pokaż swój talent” [FOTO]

Facebook Twitter

Organizator Rodzinnej Pieczy Zastępczej w tak trudnym dla wszystkich okresie, jakim jest epidemia koronawirusa, szczególnie z myślą o najmłodszych zorganizował konkurs pt. „Zostań w domu ipokaż swój talent”.

Fot. PCPR w Rybniku

Z uwagi na fakt, że nasi najmłodsi podopieczni od dłuższego czasu pozostają w swych domach, pracownicy Działu Pieczy Zastępczej, zachęcali ich do udziału w konkursie. W trakcie rozmów z rodzinami zastępczymi podejmowano tematykę organizacji czasu wolnego dla dzieci oraz zachęcano do jednej z form aktywności, jaką było zaprezentowanie talentu swojego podopiecznego.

Prace wychowanków nie tylko tych najmłodszych, ale również pełnoletnich wychowanków przekazywane były w formie elektronicznej (e-mail, SMS). Nadesłane prace zostały wykonane różnymi metodami oraz technikami. Efektem były kolorowanki, wyklejanki, rysunki, kolorowe jajka, eko– ludek, szkice, a nawet stroiki świąteczne.

W tym szczególnym okresie pełnym nadziei na lepsze jutro dzieła artystyczne wychowanków rodzinnej pieczy zastępczej ozdabiają i rozweselają siedzibę Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Rybniku.

Zobaczcie prace konkursowe:

Prace do pobrania w formie pdf:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 lutego 2023