Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Zostań w domu… z biblioteką! Rozwiązuj zagadki

Facebook Twitter

Raciborska biblioteka przypomina, że siedziba główna jak i wszystkie filie są nieczynne, odpowiada też na pytania czytelników: Czy powinni obawiać się kar za przetrzymane zbiory? Co z zamówieniami i rezerwacjami?

www.facebook.com/biblrac

Od 12 marca wszystkie filie i oddziały Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Raciborzu są nieczynne.

Prosimy nie obawiać się kar! Terminy zwrotu wszystkich zbiorów przypadające na okres zamknięcia oraz terminy ważności zamówień i rezerwacji we wszystkich filiach zostały przesunięte aż do 10 maja.

– informuje Małgorzata Szczygielska, dyrektor MiPBP w Raciborzu.

Mimo tego, że biblioteka jest zamknięta, bibliotekarze pozostają w stałym kontakcie ze swoimi czytelnikami! Codziennie na fanpagu biblioteki zamieszczane są ciekawe artykuły ze świata literatury, konkursy i quizy z nagrodami, nagrania z bajkami dla najmłodszych czy propozycje prostych zajęć plastycznych.

Swoje fanpage utworzyły także niektóre oddziały i filie biblioteczne: Eureka- Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, biblioteka na Ostrogu oraz biblioteka przy ul. Żorskiej. Również niektóre z zaplanowanych wydarzeń przenoszą się do Internetu! Już wkrótce, za pośrednictwem Facebooka, najmłodsi czytelnicy będą się mogli spotkać w Klubie Malucha a rodzice wziąć udział w warsztatach „Małe skrzydła-jak wychować szczęśliwego i uważnego człowieka”, które poprowadzi Patrycja Chomiczewska.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj