Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zrób i nagraj to sam! Konkurs z Raciborskim Centrum Kultury

Facebook Twitter

Tworzysz, przerabiasz, majsterkujesz, upcyklingujesz? Prace DIY to Twój konik? Zrób to sam - nagraj to sam i pokaż światu! RCK ogłasza konkurs feryjny "Nagraj to sam".

Twoim zadaniem będzie stworzenie krótkiego (max. 5-minutowego) filmu, na którym samodzielnie wykonujesz pracę w nurcie DIY (Zrób to sam). Warunkiem jest użycie co najmniej jednego przedmiotu pochodzącego z recyklingu, czyli prościej mówiąc – potencjalnie nikomu niepotrzebnego śmiecia. Cała reszta to wyobraźnia…

Prace będą publikowane przez RCK na Facebooku w terminie od 4 do 15 stycznia.

Przewidziana jest nagroda główna przyznana przez jury oraz nagroda publiczności, która będzie głosować poprzez zostawienie „lajka” na Facebooku Raciborskiego Centrum Kultury pod swoim ulubionym filmikiem.

Prace należy przesłać drogą elektroniczną na adres mailowy: ara@rck.com.pl bądź Messenger Raciborskiego Centrum Kultury (we transfer, link, plik itp.) lub dostarczyć do siedziby RCK (ul. Chopina 21p.105) na nośniku cyfrowym wraz z wymaganymi oświadczeniami. Praca powinna być opisana: imię, nazwisko, szkoła, wiek, numer telefonu, adres mailowy.

Ostateczny termin dostarczenia prac to 10 stycznia.

Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 18 stycznia o godz. 12.00 na fanpage RCK. Organizator z laureatami skontaktuje się telefonicznie lub mailowo.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj