Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Zrób to z POWER-em”. Nowy projekt Powiatowego Urzędu Pracy w Wodzisławiu

Facebook Twitter

"Zrób to z POWERem!" To nowy projekt Powiatowego Urzędu Pracy w Wodzisławiu, który ma pomóc w powrocie na rynek pracy osobom poniżej 30 roku życia, które straciły zatrudnienie w czasie pandemii.

fot.www.powiatwodzislawski.pl

Chodzi o sytuacje, w których ktoś nie przedłużył z nimi umowy po 1 marca 2020 r. lub zostały zwolnione, ale też chodzi o osoby w najtrudniejszej sytuacji, czyli osoby z niepełnosprawnościami, kobiety, osoby o niskich kwalifikacjach i długotrwale bezrobotne. Już można zgłaszać się do doradców w wodzisławskim pośredniaku. W projekcie udział będzie mogło wziąć 37 osób, które będą mogły skorzystać z poradnictwa zawodowego, prac interwencyjnych i bonów zatrudnieniowych.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie mogą zgłaszać się od 4 maja 2021 r. (po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu) do doradców klienta w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim.

Więcej informacji o projekcie można uzyskać pod numerem tel. 32 459 29 41, 32 459 29 88 lub 32 459 29 51 oraz na stronie internetowej urzędu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj