Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Żużlowcy ŻKS-u ROW Rybnik zostają w pierwszej lidze

Zostają, co ważne, bez konieczności rozgrywania baraży. Przypomnijmy rybniczanie mieli zmierzyć się z Wandą Instal Kraków, w miniony weekend już szykowali się do wyjazdu na pierwsze barażowe spotkanie, gdy otrzymali informację, że mecze zostały odwołane.

Szacowany czas czytania: 00:12

Taką decyzję na prośbę klubu z Krakowa podjęła Główna Komisja Sportu Żużlowego. Dodajmy, że władze rybnickiego klubu planują w najbliższy weekend rozegranie jeszcze jednej imprezy. Będzie on miała formułę  zawodów indywidualnych lub drużynowych.

REKLAMA