Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zwłoki kobiety znalezione w lesie w Bełku

Facebook Twitter

Informacja o zaginięciu mieszkanki Orzesza trafiła do policjantów Komisariatu Policji w Orzeszu wczoraj ( 19 sierpnia ) w godzinach porannych. Od razu po zgłoszeniu rozpoczęła się mobilizacja do działań. Komendant Powiatowy Policji w Mikołowie oglosił alarm dla całej jednostki. Nawiązano kontakt ze strażą pożarną i ratownikami medycznymi.

Fot. mikolow.slaska.policja.gov.pl

Do akcji przystąpili również policjanci Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, którzy zajmują się obsługą drona. Rozpoczęło się dokładne przeczesywanie terenu, w tym kompleksów leśnych. W rejonie poszukiwań znajdowało się kilkanaście radiowozów i wozy straży pożarnej. W działaniach brali udział policjanci z psami służbowymi Komendy Miejskiej Policji w Rybniku oraz mundurowi kompanii alarmowej Oddziału Prewencji Policji z Katowic.

Poszukiwania trwały kilka godzin. W ramach czynności operacyjnych przy sprawie pracowali kryminalni. Niestety, tym razem nie można mówić o szczęśliwym finale. Około godziny 17.00 w lesie na terenie Bełku ujawnione zostały zwłoki kobiety. Akcja poszukiwawcza została zakończona.

Policjanci dziękują wszystkim kolegom ze służb mundurowych, a w szczególności strażakom. Podziękowanie kierowane są również do mieszkańców Orzesza oraz pobliskich miejscowości za zaangażowanie się w akcję poszukiwawczą.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 marca 2023