Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zwycięstwem ROW 1964 Rybnik kończy rundę jesienną

Facebook Twitter

Na zakończenie rundy jesiennej IV ligi ROW 1964 Rybnik przyniósł sporo radości swoim kibicom. W sobotnim meczu (12.11.) wygrał na własnym stadionie z Błyskawicą Drogomyśl 2:1.

Dwa zwycięstwa z rzędu ROW-u Rybnik na zakończenie jesiennych zmagań w IV lidze. Przypomnijmy, tydzień temu podopieczni trenera Oleksandra Shevelyukhina wygrali na wyjeździe z Drzewiarzem Jasienica 3:1. Wczoraj na stadionie przy Gliwickiej pokonali Błyskawicę Drogomyśl 2:1.

Ze swojej pierwszej strzelonej bramki w drużynie seniorskiej cieszył się 18-letni Dominik Piekorz.

Dominik Piekorz: Cieszy bardzo, tym bardziej że bardzo dobra końcówka sezonu w naszym wykonaniu. Cieszy też bardzo moja pierwsza bramka w seniorach, która dzisiaj przyczyniła się do tego zwycięstwa. Trochę szkoda, że straciliśmy bramkę, bo zrobiło się nerwowo w końcówce. Mogliśmy ten mecz szybciej zamknąć, mieliśmy też sytuacje, ale ostatecznie udało nam się to ostatecznie wygrać. Musimy teraz dalej trenować na wiosnę i walczyć o najwyższe cele.

Dominik Piekorz, ROW 1964 Rybnik

Dodajmy, że w ostatnim meczu przed przerwą zimową bramkę dla ROW-u strzelił także Maciej Kolasa. Drużyna zajmuje 7. miejsce w tabeli.

ROW 1964 Rybnik – Błyskawica Drogomyśl 2:1 (1:0)

1:0 – Dominik Piekorz (29), 2:0 – Maciej Kolasa (75), 2:1 – Bartłomiej Szołtys (78)

ROW 1964 Rybnik: Barczyk – Papierok, Balcer, Macha, Kolasa, Wiora (Pielorz), Piekorz, Tomaszewski (Sobik), Cywka, Piejak (Kondziołka), Krakowczyk (Bujoczek).

BłyskawicaDrogomyśl: Zapała – Wowra, Saltarius, Wałaski (Bawoł Mateusz), Ułasewicz, Jasiński, Król (Szołtys Bartłomiej), Rychlik (Szołtys Bartosz), Szczęch, Krzempek (Pastuszak), Bawoł Błażej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj