Zwycięstwo ROW-u Rybnik na zakończenie piłkarskiego roku

W miniony piątek (09.12.) piłkarze ROW-u Rybnik zmierzyli się z trzecioligową Unią Turza Śląska. Rybniczanie wygrali mecz 3:0. W meczu wystąpiło wielu zawodników testowanych. Gole zdobywali właśnie piłkarze starający się o angaż w ROW-ie. Dwie bramki strzelił Grzegorz Brózda z Dębu Gaszowice, a jedną Łukasz Krakowczyk z rezerw Piasta Gliwice.

Piątkowe spotkanie było ostatnim oficjalnym meczem zespołu z Rybnika w tym roku. Drużyna wraca do treningów 9 stycznia.

ROW 1964 Rybnik 3-0 Unia Turza Śląska
Bramki: Grzegorz Brózda 2, 26, Łukasz Krakowczyk 83

ROW 1964 Rybnik: Aleksander Łubik – Damian Gorzawski, Bartłomiej Polok, Szymon Popiela, Radosław Dzierbicki, Piotr Dudzik, Dawid Kalisz, Łukasz Krakowczyk, Grzegorz Brózda, zawodnicy testowani.

Unia Turza Śląska: (I połowa) Marcin Musioł – Paweł Staniczek, Bartłomiej Sikorski, Dawid Hanzel, Wojciech Orzeł, Piotr Groborz, zawodnicy testowani. (II połowa) Karol Wacławiec – Karol Bochenek, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany – Bartosz Oślizło, zawodnik testowany, Szymon Gałecki, Dariusz Pawlusiński (Szymon Sosna) – zawodnik testowany, zawodnik testowany.