Groził policjantom, bił ich, szarpał. 31-latek jest już w areszcie
Był agresywny, groził policjantom, bił. Policjanci z raciborskiej drogówki zatrzymali krewkiego 31-latka, który za naruszenie nietykalności funkcjonariuszy, został już tymczasowo aresztowany.