Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Archiwum: grudzień 2017

Radio 90 podsumowuje 2017 rok. Działo się! [WIDEO]

Posadziliśmy drzewo, wystąpiliśmy w serialu, który okazał się hitem i zagraliśmy z najlepszymi w dwóch odsłonach Legendarnego Kosmicznego Meczu. To tylko wierzchołek góry wydarzeń, w których braliśmy czynny udział. Ten rok, jak zresztą wszystkie poprzednie, to czas spędzony z ludźmi, bo Radio to ludzie. Pracownicy, ale przede wszystkim WY - słuchacze. Z cyklu przeżyjmy to jeszcze raz, podsumowaliśmy najciekawsze dla nas wydarzenia mijającego już roku.

Wybieracie się na sylwestra do Katowic? Niezbędne informacje [MAPA]

W Katowicach korzystajcie z komunikacji miejskiej. To apel do osób z naszego regionu, które wybierają się na Sylwestra pod Spodkiem. W niedzielę (31.12.) wieczorem uruchomionych będzie wiele nowych linii, a zwykle kursujące zwiększą częstotliwość. Rondo generała Ziętka, będzie wyłączone z ruchu już od 14.00, nie warto wjeżdżać autem do centrum Katowic, bo wiele ulic będzie zamkniętych, ruchem kierować ma policja.

Gdzie na narty w weekend?

Dosypało śniegu w Beskidach, dziś (29.12.) można wybrać się na narty, najbliżej czynne ośrodki są w Wiśle. Pokrywą śnieżną do 50 cm chwalą się na stokach Nowa Osada, Sigalny i Stok. Można jeździć na Cieńkowie, na Klepkach, w ośrodku Skolnity, Soszów i na Stożku. Wyżej, w Istebnej czynne są dwa ośrodki: Zagroń i Złoty groń. W Szczyrku- jak zwykle- najlepsze warunki są na Białym Krzyżu, czynna jest także stacja Beskid Sport Arena.

R E K L A M A

Kategorie

Archiwum

Archiwum roczne