Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

26. finał WOŚP w regionie [WIDEO]

Facebook Twitter

Kolejne rekordy pobite w czasie 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mieszkańcy regionu udowodnili, że są hojni i chętnie wspierają inicjatywę Jurka Owsiaka.

Do puszek wolontariuszy w Rybniku trafiło ponad 230 tysięcy złotych, w Jastrzębiu ponad 120 tysięcy złotych, w Raciborzu prawie 108 tysięcy złotych, podobnie w Żorach. Cieszyn już odnotował blisko 50 tysięcy złotych, Radlin prawie 35 tysięcy złotych, Wodzisław 30 tysięcy złotych.

To jeszcze nie koniec liczenia, w sztabach wciąż otwierane są kolejne puszki i liczone pieniądze. Wczoraj (14.01.) w całym regionie sporo się działo: były między innymi: koncerty, w Raciborzu pokaz rozcinania samochodu przez strażaków, w Wodzisławiu bieg „Policz się z cukrzycą”, czy gra terenowa „W poszukiwaniu szalonego wynalazcy”.

Były licytacje, gdzie można było zdobyć książkę serialu „Diagnoza” wraz ze zdjęciami i autografami aktorów lub możliwość pełnienia obowiązków prezydenta Raciborza przez jeden dzień.

Finał WOŚP w Raciborzu zakończył się pokazem fireshow, przygotowanym przez krakowską grupę Labareda. Zobacz ich pokaz na wideo.

Zobacz zdjęcia z WOŚP w Radlinie:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj