StartKultura Wiadomości dnia

Czesław Śpiewa w Rybniku i zaprasza na koncert [WIDEO] KONKURS

Trasa zbiega się z promocją nowej koncertowej płyty pt. „Grać, Nie Srać.” Płyty, która z pewnością będzie w dużym stopniu oddawać specyfikę zespołu i ukazywać jego najmocniejszą stronę – koncerty na żywo. Tą płytą zespół przedstawia się szerszej publiczności: To właśnie my, tacy jesteśmy, tak gramy.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE – WYGRAJ BILETY NA KONCERT

Przed koncertem Czesław Śpiewa pojawi się Peter J. Birch. To bez wątpienia jednym z najaktywniejszych polskich muzyków. Aktualnie promuje swój debiutancki, wydany w tym roku album „When The Sun’s Risin’ Over The Town”. Płyta zebrała bardzo pochlebne recenzje w polskiej prasie. Początek jego występu o 19.00.

Grupa Czesław Śpiewa swoje występy na żywo podnosi do rangi spektakli muzycznych. To wielobarwne widowiska z wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi – wszyscy członkowie zespołu są absolwentami Royal Danish Music Academy- oraz freestyle’ową konferansjerką rodem z kabaretu artystycznego. Tutaj muzyka przeplata się z autobiograficznymi anegdotami i nietuzinkowymi żartami. Bo Duńczycy z Czesław Śpiewa potrafią stworzyć klimat intymnego spotkania z publicznością zarówno w kameralnej przestrzeni knajp jak i w przepastnych salach koncertowych.

W koncertowym repertuarze znajdują się piosenki ze wszystkich płyt, stanowiących dorobek zespołu Czesław Śpiewa. Każdy koncert jest indywidualny i nieprzewidywalny, pojawiają się elementy improwizacji muzycznej i scenicznej. Muzycy zabierają swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy. Używają do tego szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeon i ukulele to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny.

Do takiego właśnie świata zapraszają zespół Czesław Śpiewa oraz Agencja STAR MANAGER.

Czesław Śpiewa w Rybniku

Zostaw komentarz