Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

JKH GKS Jastrzębie rusza do walki w play-offach. Na początek Toruń

Facebook Twitter

JKH GKS Jastrzębie rozpoczyna bój w play-offach. Kluczowe będą wygrane na własnym lodzie. A pierwsze potyczki jastrzębian już dziś i jutro.

JKH GKS Jastrzębie

W decydującą fazę wkracza walka o mistrzostwo Polski w hokeju na lodzie. Dzisiaj (01.03) hokeiści JKH GKS Jastrzębie rozpoczną rywalizację w fazie play-off. Ich ćwierćfinałowym rywalem będzie Energa Toruń.

To trudny przeciwnik, który dzięki dobrej grze w końcówce sezonu zasadniczego zajął piąte miejsce w tabeli Tauron Hokej Ligi, jastrzębianie byli przypomnijmy „oczko” wyżej. Obie drużyny mierzyły się pięciokrotnie w tym sezonie. Co ciekawe spotkania zawsze wygrywali gospodarze. Dwukrotnie torunianie i trzy razy JKH GKS, który w styczniu dwa razy pokonał rywala a ostatni mecz wygrywał aż 10:0.

Kluczowe będzie zatem by w play-offach zwyciężać na własnym lodzie. Tu zespół z Jastrzębia ma przewagę bo zacznie i – jeżeli będzie trzeba rozegrać 7 spotkań – zakończy rywalizacje na Jastorze. Pierwsze dwa spotkania właśnie na lodowisku w Jastrzębiu w piątek (01.03) i w sobotę (02.03). Początek obu o 17. Zespół, który wygra cztery razy awansuje do półfinału.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024