Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Jubileuszowe otwarcie polskiego sezonu na lodowcu Hintertux!

Facebook Twitter

Już po raz dwudziesty Polska Informacja Turystyczna działająca w Tyrolu ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników białego szaleństwa na The Polish Pow(d)er Week in Hintertux - wydarzenie w Dolinie Zillertal, które odbędzie się w dniach 07-14.11.2015 r.

Okrągły jubileusz obliguje i w programie imprezy nie zabraknie mocnych punktów.

Dla fanów nowinek w dziedzinie sprzętu zimowego podczas wydarzenia zaplanowano Centrum Testowe, w którym będzie można wypróbować sprzęt na sezon 2015/2016 takich marek jak: Rossignol, Head, Nobile, Elan, Dynastar, Majesty, Atomic, Salomon, a także narty Blizzard i K2.

Po raz pierwszy o bezpieczeństwo w górach zadba firma Mammut, która zaprezentuje plecaki lawinowe i zapozna uczestników The Polish Pow(d)er Week z ich działaniem.

Z kolei Ci, którzy pragną podszkolić swoje umiejętności narciarskie na początek sezonu, będą mogli to uczynić pod okiem wykwalifikowanych instruktorek i instruktorów z gdańskiej szkoły Mixtura.

Zaś kochający rywalizację połączoną z zabawą na stoku nie ominie uczestnictwo w nagradzanych zawodach narciarsko-snowboardowych o Puchar Świstaka.

Wieczorami organizatorzy zadbają o porządną dawkę jubileuszowej rozrywki. Tydzień tradycyjnie rozpocznie się od integracji, czyli ogniska inauguracyjnego.

W kolejnych dniach dla gości z Polski zagrają następujący wykonawcy: zespół Piersi oraz Cała Góra Barwinków, będzie można też wysłuchać recitalu mistrza gitary – Piotra Resteckiego, oraz wziąć udział w prowadzonych przez niego warsztatach.

O uśmiech na twarzach uczestników imprezy zadba satyryk Krzysztof Piasecki.

Lodowiec Hintertux jest jedynym całorocznym terenem narciarskim w Austrii, który oferuje miłośnikom aktywnego zimowego wypoczynku ponad 86 kilometrów bajecznych tras o wszystkich stopniach trudności.

Okazji do zabawy i uprawiania sportów zimowych na wysokości 3.250 m n.p.m na pewno więc nie zabraknie. Zapraszamy na XX The Polish Pow(d)er Week in Hintertux!
Więcej informacji o imprezie można znaleźć TUTAJ i TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj