Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Czwartkowo-urodzinowo w Radiu 90!

Facebook Twitter

Radio 90 w Cieszynie, w Jejkowicach, w Raciborzu, w Kornowacu, w Bąkowie, Jastrzębiu, w Chałupkach, Dębieńsku... Chociaż słychać nas w wielu miejscach nie tylko regionu, ale nawet świata! Dzisiaj kończymy 22 lata i z tej okazji spotkaliśmy się z Wami w kilku miejscach...

Dziś w dniu urodzin Radia 90 byliśmy np. na rynku w Raciborzu – Monika Sokołowska:

Udało nam się wywołać uśmiech na waszych twarzach:

…mmmmm… i zrobiło się pysznie! Bo jak urodziny to przecież musi być coś słodkiego na stole ;) Zdrowia przede wszystkim! Słyszeliśmy przed chwilą od słuchacza Radia 90! Z okazji urodzin Radia 90 zaglądamy w różne miejsca regionu. Na rynku w Raciborzu była, uśmiechnięta jak zwykle, Monika Sokołowska:

– z Moniką musimy się już rozłączyć, bo „znaleźli kawiarnię” i poszli na kawę! Czyżowice, Wodzisław, Knurów czy Rybnik, są Szczerbice, jest Czernica… Małe i duże miejscowości, wszędzie tam nasi słuchacze, słuchacze Radia 90. Na rynku w Cieszynie jest Arek Żabka:

Przenosimy się raz jeszcze do Cieszyna, tam z naszymi słuchaczami spotkał się Arkadiusz Żabka:

Mikołów, Gliwice, ale też Krzanowice, Godów czy Bełsznica. Wszędzie tam są nasi słuchacze, słuchacze Radia 90. W Jastrzębiu rozmawiała z nimi Monika Sokołowska;

Radio 90 – jesteśmy z wami od 22 lat, w zdrowiu i chorobie, w pracy i w domu:) Gosia Kmieciak rozmawia z naszymi słuchaczami:

Wszystkiego Najlepszego! Dla was i dla nas!

A na naszym fanpage na Facebooku… Mieliśmy dla Was urodzinowe niespodzianki rebusy!

reb1

reb2

reb3

reb4

reb5

reb6

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj